ŠUMIVÁ A PERLIVÁ VÍNA
0,15 l0,75 l
PROSECCO TREVISO D.O.C., Veneto 99 CZK450 CZK
Jemně perlivé Prosecco s velmi ovocným buketem a příjemnou suchou chutí.
BOHEMIA SEKT DEMI SEC 420 CZK
Proslulé šumivé víno s harmonickou jemně polosuchou chutí a svěží středně plnou květnatou vůní.
PROSECCO BARBAMETO Millesimato600 CZK
Na příkrých svazích severozápadně od Treviza zrají ty nejlepší hrozny pro toto Prosecco. Díky intenzivní kyselince má víno vynikající svěžest. Příjemná a komplexní struktura vína s mandlovou dochutí se nejlépe snoubí s lehkými předkrmy a plody moře.
CHAMPAGNE
0,75 l
TAITTINGER BRUT RÉSERVE2 770 CZK
Taittinger Brut Réserve má zářivě zlatavou barvu s vytrvalým a jemným perlením. Otevřené, velmi expresivní ovocné vůně s aroma broskví, bílých květů a vanilkových lusků. Má suchou a svěží harmonickou chuť s příjemným podtónem medu na patře.
TAITTINGER PRESTIGE ROSÉ3 490 CZK
Nádherné šampaňské svěží a jiskrné lehce třešňové barvy. Má krásnou a vyrovnanou strukturu vůní květin, ostružin a malin. Jeho jemné a okouzlující perlení, podmanivá až okouzlující barva a svěžest spojená s dlouhou a lahodnou ovocnou chutí si získá každého milovníka šampaňského.
TAITTINGER NOCTURNE SEC Grands Crus SLEEVER3 490 CZK
Champagne Tattinger Nocturne má interesantní, světle žlutou barvu se zářivými odlesky a dokáže překrásně perlit. Vůně je svěží, čerstvá a podmanivá, v aroma cítíme vůni bílých květin a zralého ovoce se závěrem žlutých broskví a sušených meruněk. V ústech je na první dojem lehké a velmi svěží, dochuť je dlouhá, vyrovnaná s kořenitou chutí hrozinek a závanem ovocného sirupu.
MOËT & CHANDON BRUT IMPERIAL2 300 CZK
Vyjadřuje bohatství a rozmanitost půdy, ze které hrozny vína vyrůstají, a zůstává konzistentní po celé roky. Má jemný vinný buket s nádechem limetky a květu vinné révy.
VEUVE CLICQUOT PONSARDIN BRUT 2 600 CZK
Typické, dokonale vyvážené šampaňské formované Pinot Noir, doplněné elegancí Chardonnay a ucelené Pinot Meunier. Svěží symfonie ovocných chutí a vůní dělá z tohoto šampaňského skvělý aperitiv nebo elegantního průvodce vybranými jídly.
DOM PÉRIGNON5 900 CZK
Počáteční vůně čerstvých mandlí a grapefruitu pomalu přechází do tónů koření, oříšků kešu a opečených toastů. Sametová, komplexní a harmonická chuť.