Coyotes Prague - Cocktails, Dinner and Dance

 
KOKTEJLY
Za naším barem
 jsme Vám schopni namíchat více než 100 nejlepších koktejlů z celého světa a naše pivo Budvar - tradiční český ležák, jenž vyhrál mezinárodní cenu, podáváme vždy správně vychlazen! Profesionální „bargirls“ vás smyslně pobaví tancem na baru a předvedou i show za barem!
VEČEŘE
Naše restaurace má neformální styl a nabízíme velké množství chutných pokrmů z celého světa. Pokrmy připravuje z nejčerstvějších surovin náš mezinárodně zkušený šéfkuchař, který říká: „Vidět naše hosty, kterým chutná a na večeři se znovu a znovu vracejí, je pro mě lepší, než odjet na dovolenou!“
Naše kuchyně nabízí snídaňové menu, polední speciality Coyotes a večerní menu a je otevřena do 02:00 hodin!
TANEC
Každý den ve 22.00 hodin náš DJ začíná velký mix nejlepší hudby z celého světa. Hity ze 70., 80., 90. let a hity současné. Taneční parket v Coyotes není největší ve městě, ale světelná show strčí do kapsy i větší kluby v Praze. Jsme také jediný bar, který ukazuje všechny své videoklipy na 5 velkých plazmových obrazovkách. Můžete tančit celou noc, ale i sledovat naše taneční show, které každý večer předvádí naše dívky na baru nebo za ním.