ŠUMIVÁ A PERLIVÁ VÍNA
0,15 l 0,75 l
PROSECCO TREVISO D.O.C., Veneto 99 CZK 420 CZK
Jemně perlivé Prosecco s velmi ovocným buketem a příjemnou suchou chutí.
BOHEMIA SEKT DEMI SEC 420 CZK
Proslulé šumivé víno s harmonickou jemně polosuchou chutí a svěží středně plnou květnatou vůní.
PROSECCO BARBAMETO Millesimato 600 CZK
Na příkrých svazích severozápadně od Treviza zrají ty nejlepší hrozny pro toto Prosecco. Díky intenzivní kyselince má víno vynikající svěžest. Příjemná a komplexní struktura vína s mandlovou dochutí se nejlépe snoubí s lehkými předkrmy a plody moře.
CHAMPAGNE
0,75 l
G.H. MUMM CORDON ROUGE 1 900 CZK
Mumm Cordon Rouge má jiskrnou, slámově žlutou barvu a jemné, pravidelné perlení. Vůně peckovitého ovoce a pražené briošky harmonizuje se svěžestí chuťového tónu připomínající vyzrálý citron.
TAITTINGER BRUT RÉSERVE 2 770 CZK
Taittinger Brut Réserve má zářivě zlatavou barvu s vytrvalým a jemným perlením. Otevřené, velmi expresivní ovocné vůně s aroma broskví, bílých květů a vanilkových lusků. Má suchou a svěží harmonickou chuť s příjemným podtónem medu na patře.
TAITTINGER PRESTIGE ROSÉ 3 490 CZK
Nádherné šampaňské svěží a jiskrné lehce třešňové barvy. Má krásnou a vyrovnanou strukturu vůní květin, ostružin a malin. Jeho jemné a okouzlující perlení, podmanivá až okouzlující barva a svěžest spojená s dlouhou a lahodnou ovocnou chutí si získá každého milovníka šampaňského.
TAITTINGER NOCTURNE SEC Grands Crus SLEEVER 3 490 CZK
Champagne Tattinger Nocturne má interesantní, světle žlutou barvu se zářivými odlesky a dokáže překrásně perlit. Vůně je svěží, čerstvá a podmanivá, v aroma cítíme vůni bílých květin a zralého ovoce se závěrem žlutých broskví a sušených meruněk. V ústech je na první dojem lehké a velmi svěží, dochuť je dlouhá, vyrovnaná s kořenitou chutí hrozinek a závanem ovocného sirupu.
MOËT & CHANDON BRUT IMPERIAL 2 300 CZK
Vyjadřuje bohatství a rozmanitost půdy, ze které hrozny vína vyrůstají, a zůstává konzistentní po celé roky. Má jemný vinný buket s nádechem limetky a květu vinné révy.
VEUVE CLICQUOT PONSARDIN BRUT 2 600 CZK
Typické, dokonale vyvážené šampaňské formované Pinot Noir, doplněné elegancí Chardonnay a ucelené Pinot Meunier. Svěží symfonie ovocných chutí a vůní dělá z tohoto šampaňského skvělý aperitiv nebo elegantního průvodce vybranými jídly.
DOM PÉRIGNON 5 900 CZK
Počáteční vůně čerstvých mandlí a grapefruitu pomalu přechází do tónů koření, oříšků kešu a opečených toastů. Sametová, komplexní a harmonická chuť.